Specjalista ds. marketingu Instytutu Szkoleniowego z orzeczeniem zdalnie

dodano: 2024.01.09 ważne do: 2024.05.08 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu Instytutu Szkoleniowego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:
  • Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Wykształcenie wyższe marketing, public relations, ekonomia lub zarządzanie
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i w piśmie
  • Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
  • Biegła obsługa komputera
  • Znajomość narzędzi z zakresu marketingu i reklamy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, duże umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom kreatywności i zdolności organizacyjnych
  • Umiejętność opracowywania treści marketingowo-reklamowych
  • Mile widziana znajomość programów graficznych
  • Mile widziana znajomość działalności szkoleniowej
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Rozumienie potrzeb klienta
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie wspierała Kierownika Instytutu Szkoleniowego oraz zespół Trenerów w zakresie:
  • Tworzenia i redagowania treści marketingowych, takich jak artykuły, posty, materiały promocyjne (katalogi, broszury, ulotki, banery itp.)
  • Organizacji eventów, szkoleń, targów, konferencji
  • Współpracy z mediami i formami zewnętrznymi w kontekście promocji firmy
  • Redagowania treści i prowadzenia działań marketingowych w mediach społecznościowych
  • Współpracy z działami marketingu i sprzedaży w celu opracowania skutecznych strategii marketingowych
  • Kreatywnego myślenia i proponowania nowych koncepcji marketingowych
  • Monitorowania i aktualizacji strony internetowej i innych kanałów komunikacji marketingowej (w tym również portalu szkoleniowego Training Services Portal)
  • Analizy rynku szkoleń technicznych, trendów i konkurencji

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy na okres próbny 3 m-ce, następnie na 1 rok i kolejną na czas nieokreślony
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szanse rozwoju
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Liczne benefity
  • Opiekę ze strony BPO NETWORK (dostęp do psychologa, prawnika, kadr itd.)

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Ilona
798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl
ikawiecka@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
BPO NETWORK
Praca w miejscu zamieszkania, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz