Cyfrowe ultrasonografy Echo-Son

dodano: 2023.07.21 ważne do: 2023.11.18 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Echo-Son, to dostawca nowoczesnej aparatury USG. Oferujemy wysokiej jakości ultrasonografy, które są znane z zaawansowanych technologii i uniwersalności. Dzięki nim możesz przeprowadzać różne badania, wykorzystując cyfrową technologię odbioru i emisji fal oraz zaawansowane obrazowanie przepływu krwi.

Nasze ultrasonografy znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach medycyny, takich jak badania ginekologiczne, położnictwo, pulmonologia czy fizjoterapia. Oferujemy także przenośne modele na kółkach, które zapewniają poręczność i elastyczność w przeprowadzaniu badań w różnych gabinetach.

Nasze ultrasonografy są nieocenionym narzędziem diagnostycznym w szpitalach, klinikach i gabinetach medycznych. Wykorzystywane są w różnych procedurach i zabiegach, umożliwiając precyzyjne wykrycie wielu rodzajów problemów zdrowotnych. Bez względu na specjalizację, nasza oferta dostarcza istotnej precyzji i efektywności w postawieniu diagnozy.

Oprócz nowoczesnej technologii, nasze ultrasonografy cechuje łatwość obsługi. Posiadają interfejs w języku polskim, wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy i wygodną klawiaturę. Dodatkowo, oferujemy profesjonalne oprogramowanie, które rozszerza możliwości ultrasonografów, umożliwiając przeprowadzanie różnych badań diagnostycznych.

Kontakt:

ECHO-SON Spółka Akcyjna

tel. +48 81 886 36 13

e-mail: info@echoson.com.pl

ul. Krańcowa 5

24-100 Puławy

Kontakt
echoson
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Dostępna jest w Google Play aplikacja na urządzenia mobilne z systemem Android, zapraszamy do testów...