Tworzenie stron WWW

dodano: 2023.05.25 ważne do: 2023.09.22 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to strony wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient może zapoznać się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, oraz formularz umożliwiający łatwy kontakt. Tworzymy także sklepy internetowe, które pozwalają dotrzeć do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę.

W zależności od branży dopasowujemy nie tylko wygląd, ale także funkcjonalności, które umożliwiają intuicyjne znalezienie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może obejrzeć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Dodatkowo może wybrać dodatkowe parametry produktu, takie jak kolor czy rozmiar, jak również wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania kolejnych produktów, zdjęć oraz cen jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, które pozwalają na optymalizację sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujących banki oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach Najważniejszą rolą strony internetowej jest prezentacja oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego trzeba przygotować tekst, który pozwoli potencjalnym klientom zapoznać się ze szczegółami. Ważne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst zawarty na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wyszukiwarce Google. Dlatego tworząc treść warto wykorzystać odpowiednie słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika. Patrząc od strony klienta, warto zwrócić uwagę nie tylko na główne słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Na przykład w branży budowlanej klientem może być skrupulatny inżynier szukający dostawcy, kierując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce poda nie tylko główną frazę, ale także wymiary oraz kod normy, atestu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada znajdzie zastosowanie w przypadku serwisów internetowych z wielu różnych branż. Nie można więc zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się także na strukturze strony.

W przypadku firmy usługowej ofertę można zaprezentować na podstronie Usługi, lub też stworzyć kilka podstron, osobno dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego zaprojektowanie prawidłowej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii oraz podkategorii, jakie będą indeksowane w wyszukiwarce Google.

Od strony technicznej strona internetowa powinna spełniać wiele wymagań, dotyczących wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na wszystkich przeglądarkach internetowych. Optymalizacja techniczna pozwala przyspieszyć ładowanie, co jest szczególnie istotne w przypadku smartfonów. Należy także zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie zdjęć oraz grafik, dobranie odpowiedniej rozdzielczości.

Nasza oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, przygotowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO. Projektujemy także rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych.

RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440
tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.