Cennik

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Wystawiam.pl całkowicie BEZPŁATNIE.
 

Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący: 
 

Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii. Koszt usługi 10 złotych brutto

Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii. Koszt usługi 15 złotych brutto.

Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. Koszt usługi 7 złotych brutto.
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. Koszt 5 lub 10 zł brutto.

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Serwis Wystawiam.pl umożliwia wygodne płatności online za pośrednictwem serwisu Paypal.

Serwiis Wystawiam.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Reklamacje oraz dodatkowe informacje dostępne są pod adresem: Dokumenty oraz umowy dotyczące świadczenia usług

Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.