Wysyłka paczek z USA do Polski

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2023.10.26 wyświetleń: 65
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy usługę wysyłki paczek z USA do Polski, paczkę możemy dać osobiście lub też wyślemy do ciebie paczkę, którą zamówisz w sklepie internetowym na terenie USA.

Szybka dostawa lotnicza i niezawodna dostawa morska

Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru między przesyłką pocztą lotniczą lub drogą morską, w zależności od ich preferencji i priorytetów. W przypadku przesyłki samolotem termin dostawy ze Stanów Zjednoczonych do Polski wynosi zazwyczaj od 5 do 9 dni roboczych, co oznacza, że paczka dotrze do Ciebie w krótkim czasie. Natomiast dla przesyłek morskich, czas dostawy wynosi około 4 do 7 tygodni, zapewniając niższą cenę. Bez względu na wybraną opcję, zapewniamy staranną opiekę i dbamy o to, aby Twoje przesyłki dotarły do Ciebie w bez uszkodzeń.

Zakupy w sklepach internetowych w USA

Dzięki naszej usłudze możesz łatwo i bezpiecznie robić zakupy w sklepach internetowych na terenie USA. Wystarczy, że podczas zakupów podasz adres naszej firmy na terenie USA, a my zajmiemy się resztą. Twoje zamówienie zostanie dostarczone do naszego magazynu w USA, a następnie przesłane bezpośrednio pod Twój adres w Polsce. Dzięki temu nie musisz martwić się o skomplikowane formalności i koszty międzynarodowej wysyłki.

Złączenie wielu paczek

Jesteśmy świadomi, że wielu klientów często robi zakupy na terenie USA i chciałoby połączyć swoje przesyłki w celu obniżenia kosztów. Dlatego oferujemy możliwość łączenia przesyłek. Wystarczy, że podasz adres naszej firmy jako odbiorcy Twoich paczek, a my po otrzymaniu wszystkich zamówionych przedmiotów w naszym magazynie, połączymy je w jedną paczkę i przekażemy do wysyłki.

Monitorowanie przesyłek online

Wiemy, jak ważne jest dla naszych klientów, aby mieć pewność co do aktualnego statusu paczki. Dlatego udostępniamy możliwość śledzenia przesyłek na naszej stronie internetowej. Po nadaniu przesyłki otrzymasz unikalny numer śledzenia, który pozwoli na bieżąco sprawdzać lokalizację przesyłki. Dzięki temu będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi przesyłkami i będziesz zawsze wiedzieć, gdzie się znajdują.

Formalności celne i dodatkowe koszty

Należy pamiętać, że przy wysyłce przesyłek do Polski istnieje konieczność załatwienia spraw celnych. Naliczony zostanie podatek VAT, w wysokości 23%, który naliczany będzie od kosztów wysyłki oraz ceny towarów. W przypadku przesyłek o wartości powyżej 150 euro Urząd Celny może także doliczyć cło. Nasz zespół zna się na przepisach celnych i pomoże Ci załatwić wszystkie niezbędne formalności.

Oferujemy szybką dostawę lotniczą lub oszczędne rozwiązanie drogą morską. Skorzystaj z naszej usługi konsolidacji paczek, aby zaoszczędzić na kosztach wysyłki. Śledź swoje przesyłki online i bądź na bieżąco z ich lokalizacją.

Kontakt:

DOMA Shipping & Travel

Telefon : 1-773-736-3636

E-mail : doma@domashipping.com

Kontakt
DOMAShipping
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.