AutoFamiko - Serwis samochodów

dodano: 2023.07.21 ważne do: 2023.11.18 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Od 2012 roku serwis samochodowy AutoFamiko dostarcza wysokiej jakości usługi z zakresu kontroli i napraw samochodów różnego typu. Specjalizujemy się w precyzyjnych inspekcjach samochodów, które pozwalają uzyskać szczegółowe informacje na temat ewentualnych napraw wymagających przeprowadzenia. Dzięki zaawansowanym sprzętom pomiarowym, skutecznie wykrywamy wszelkie usterki.

Nasz serwis korzysta wyłącznie z oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników. Zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników, którzy profesjonalnie obsługują naprawy oraz diagnostykę pojazdów blisko 50 marek. Niezależnie od problemu, nasz zespół z determinacją usuwa usterki, zapewniając sprawną i bezpieczną jazdę.

W AutoFamiko oferujemy przeglądy techniczne samochodów osobowych oraz ciężarowych o masie do 3,5 tony. Prowadzimy także badania motocykli, ciągników rolniczych i samochodów z instalacją LPG. Nasza stacja diagnostyczna zapewnia kompleksowe usługi, dostarczając wiarygodnych wyników i fachowej obsługi.

Posiadamy zaawansowane urządzenia umożliwiające ustawienie geometrii w trybie 3D. Dzięki nim precyzyjnie regulujemy zbieżność kół, dbając nie tylko o bezpieczeństwo, lecz także o komfort jazdy. Dodatkowo, w naszym zakresie usług znajduje się obsługa klimatyzacji, obejmujący oczyszczanie i ozonowanie systemów klimatyzacyjnych w pojazdach.

Dołącz do grona zadowolonych klientów AutoFamiko i zaufaj naszej profesjonalnej stacji diagnostycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz zaawansowanym technologiom, gwarantujemy satysfakcję i niezawodność usług. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na przegląd lub naprawę Twojego auta.

Kontakt:

AutoFamiko

tel: 81 503 09 41

tel: 81 503 03 26

email: info@autofamiko.pl

Zemborzyce Tereszyńskie 74c

20-515 Lublin

Kontakt
autofamiko
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.