Sincofarm - zapatrzenie aptek

dodano: 2023.07.25 ważne do: 2023.11.22 wyświetleń: 86
Szczegóły ogłoszenia:
Hurtowni Farmaceutyczna Sincofarm oferuje zaopatrzenie dla aptek. Stawiamy na jakość, niezawodność i bogaty asortyment materiałów medycznych oraz różnych produktów leczniczych. Od lat dostarczamy wysokiej jakości towary dla aptek i placówek medycznych, zapewniając profesjonalną pomoc w dostawach.

W Sincofarm zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest terminowość dostaw w branży farmaceutycznej. Dlatego dbamy o to, aby zamówienia były realizowane ekspresowo. Dostarczamy towar do aptek za pośrednictwem pewnych firm kurierskich, gwarantujących najwyższe standardy. Dzięki temu zamówienie dotrze w idealnym stanie zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Nasza siła tkwi w zespole doświadczonych i zaangażowanych pracowników. W Sincofarm zatrudniamy specjalistów z branży farmaceutycznej, którzy doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu i fachowej wiedzy, służymy wsparciem na każdym etapie współpracy. Nasz zespół jest gotowy doradzić w wyborze odpowiednich produktów oraz zadbać o sprawne i profesjonalne realizowanie zamówień.

W Sincofarm priorytetem jest jakość produktów, dlatego dysponujemy klimatyzowanym zapleczem magazynowym, co umożliwia przechowywanie produktów leczniczych we właściwej temperaturze. Dzięki temu możemy zapewnić najlepsze warunki przechowywania produktów leczniczych, co przekłada się na ich trwałość.

Sincofarm - hurtownia farmaceutyczna

tel: 780 176 006

e-mail: bok@sincofarm.pl

Kontakt
sincofarm
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.