Inwerterowa Pompa Ciepła Hydro-Pro Inverter

dodano: 2024.03.25 ważne do: 2024.07.23 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Coraz więcej właścicieli basenów zaczyna doceniać korzyści płynące z wykorzystania innowacyjnych technologii do ogrzewania wody w swoich basenach. Jednym z najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie jest inwerterowa pompa ciepła do basenu Hydro-Pro Inverter, która rewolucjonizuje sposób, w jaki baseny są ogrzewane i utrzymywane w optymalnej temperaturze przez cały rok.
Efektywność i Oszczędność Energii

Inwerterowa pompa ciepła Hydro-Pro Inverter to nie tylko urządzenie do ogrzewania wody basenowej, ale również symbol efektywności energetycznej. Dzięki zaawansowanej technologii inwertera oraz trybom Power/Smart/Silent, użytkownicy mogą dostosować prędkość pracy sprężarki i wentylatora do swoich potrzeb, co skutkuje redukcją hałasu oraz zużycia energii nawet o imponujące 50%. To nie tylko korzystne dla środowiska, ale również dla portfela właścicieli basenów.

Wszystkie funkcje pompy ciepła do basenu są kontrolowane przez zaawansowany mikroprocesor, co gwarantuje nie tylko precyzję, ale także doskonałą wydajność działania urządzenia. Pompa ciepła Hydro-Pro Inverter może osiągać współczynnik wydajności COP na poziomie aż do 8.5, co świadczy o jej doskonałych właściwościach grzewczych.
Łatwe Sterowanie i Obsługa
Sterowanie pompą ciepła do basenu odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu z wyświetlaczem LCD, co sprawia, że użytkowanie urządzenia jest proste i wygodne. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu modułu Wi-Fi, możliwa jest obsługa zdalna poprzez dedykowaną aplikację mobilną. To oznacza, że nawet gdy jesteśmy z dala od naszego basenu, możemy kontrolować jego temperaturę i zarządzać pracą pompy ciepła, co zapewnia jeszcze większą wygodę i kontrolę.

Inwerterowa pompa ciepła Hydro-Pro Inverter jest zaprojektowana tak, aby działać w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu, nawet gdy temperatura spada do -5°C, użytkownicy mogą cieszyć się komfortowym korzystaniem z basenu przez większość roku.

Inwerterowa pompa ciepła do basenu Hydro-Pro Inverter to innowacyjne rozwiązanie, które oferuje efektywne i oszczędne ogrzewanie wody basenowej. Dzięki zaawansowanej technologii, precyzji działania oraz łatwemu sterowaniu, jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się basenem przez cały rok, przy minimalnym zużyciu energii i maksymalnym komforcie.
Wideo
Kontakt
Tomasz
ul. Tradycji 1c/3, 11-010 Koszalin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.