Walaszko BHP - bluzy polarowe z logiem firmy

dodano: 2023.11.27 ważne do: 2024.03.26 wyświetleń: 95
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Polar jako odzież firmowa
Polar z nadrukiem firmowym (logo) jest jednym z podstawowych nośników reklamy firmy. Niezależnie od branży odzież reklamowa sprawdza się jako istotny element działań marketingowych. Polary firmowe obok koszulek stanowią podstawowy nośnik reklamowy używany w okresie zimowym, jak i przez cały rok.
Polar z logiem firmy
Sklep Walaszko BHP oferuje polary z nadrukiem w formie loga firmy lub napisu. Nadruk na polarze wykonywany jest w formie haftu komputerowego, graweru laserowego lub naszywki. Haft komputerowy oraz naszywki na polarze mogą być wykonane w formie odblaskowej. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież polarową czołowych producentów odzieży reklamowej, roboczej i ochronnej BHP: Adler (MALFINI), RIMECK, JHK, DELTA PLUS, MASCOT, PORTWEST, SARA WORKWEAR, CERVA, CXS.
Firmowa odzież polarowa z nadrukiem
Oferujemy polary z nadrukiem w formie elementów odzieży tj
  • męskie bluzy polarowe z nadrukiem
  • damskie bluzy polarowe z nadrukiem
  • polarowe bluzy ostrzegawcze z odblaskami
  • kamizelki polarowe z nadrukiem
  • czapki polarowe z nadrukiem
Jeśli szukają Państwo ciepłych, zimowych, roboczych polarów firmowych, reklamowych, medycznych, gastronomicznych, przeznaczonych dla kierowców, pracowników ochrony, magazynu i sklepu lub innych polarów z własnym nadrukiem zapraszamy na stronę naszego sklepu BHP.
Kontakt
WALASZKO BHP
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.